KONSTRUKCJE DOPRACOWANE DO PERFEKCJI'

Firma

FIRMA BREMER

BREMER AG jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w Niemczech, oferujących budowę „pod klucz” przy wykorzystaniu żelbetowych prefabrykatów, projektowanych i produkowanych we własnych zakładach w Paderborn i Lipsku.
Kierownictwo spółki BREMER AG tworzą Wolfgang Bremer (Właściciel i Prezes Rady Nadzorczej), Heinz Hillebrand (Prezes Zarządu), Michael Dufhues i Torsten Schuff (Członkowie Zarządu).

Wspólnie ze wszystkimi oddziałami i wszystkimi naszymi pracownikami dbamy o to, aby Klienci otrzymali dokładnie takie rozwiązanie, jakiego oczekują. Wszystko w jednym miejscu. Podstawą takiego podejścia jest fachowe doradztwo, które poleca tylko to, co rzeczywiście jest potrzebne. Z myślą o ekonomiczności i wydajnej realizacji. 

BREMER Kraków

Krakowski oddział firmy BREMER działa od 2013 r. i wciąż prężnie się rozwija, podbijając krajowy rynek budowlany jako solidny i godny zaufania partner. Stawiamy na jakość, nowatorstwo, elastyczność i operatywność. Swoje sukcesy zawdzięczamy również dzięki sprawnie działającemu zespołowi.

Dla naszych Klientów wznosimy budynki odpowiadające wszystkim indywidualnym wymaganiom. Nasze usługi obejmują budowę obiektów magazynowych, centrów logistycznych, zakładów produkcyjnych, chłodni i budynków biurowych. Nasi Zleceniodawcy zawsze mogą polegać na najwyższym poziomie usług, profesjonalnej realizacji, niezmienności kosztów i terminowości.

Nasze sukcesy:
Kilkadziesiąt zrealizowanych obiektów,  ponad 1.000.000 m² powierzchni, stale powiększające się grono Klientów…

WARTOŚCI ORAZ WZROST

Nasze podstawowe działania są ukierunkowane na poprawę jakości życia oraz sukces naszych klientów.

HISTORIA

BREMER jako rodzinne przedsiębiorstwo z tradycją rozwija własne wartości.

1947
Wilhelm Bremer zakłada przedsiębiorstwo w Paderborn 
1957 
Oddział Grüner Weg w Paderborn, produkcja prefabrykatów żelbetowych
1983 
Zakres działalności koncentruje się na budowie „pod klucz”
2002 
Oddział w Stuttgarcie
2009 
Stacja przeładunkowa do transportów kolejowych prefabrykatów
2011 
Centralny budynek administracji w Paderborn

2012 
Centralny budynek administracji w Paderborn
2013 
Oddział w Polsce i w Lipsku
2015 
Oddział w Hamburgu, w aglomeracji Rhein-Ruhr i w Ingolstadt
2016 
Drugi budynek administracji i akademia BREMER w oddziale Paderborn
2017 
70 lat spółki BREMER, 15 lat oddziału Stuttgart

Firma
 

NASZA WIZJA

Jakość, innowacja, elastyczność, zaufanie i niezawodność to wartości, którymi kieruje się nasze przedsiębiorstwo. Są one wyznacznikiem naszego działania i tym samym stanowią fundament naszego sukcesu. W oparciu o te wartości działamy na rynkach europejskich, realizując nasze projekty budowlane. Dla naszych Klientów oznacza to ułatwienie na wszystkich etapach współpracy, dzięki czemu mogą oni w pełni skoncentrować się wyłącznie na swojej głównej działalności. Każdy Klient otrzymuje rozwiązanie, jakiego sobie życzy. Wszystko w jednym miejscu od jednego partnera.