KONSTRUKCJE DOPRACOWANE DO PERFEKCJI'

Kariera

niektórzy są z nami od początku

NIEZMIENNIE ATRAKCYJNI

Wysoka rotacja kadr? Dla nas to obce słowo, bo BREMER należy do atrakcyjnych pracodawców. Od nas się nie odchodzi. Do nas się przychodzi. Wysokie zadowolenie pracowników, którzy mają szansę realizować zawodowe wyzwania i przedsięwzięcia odzwierciedla panującą u nas atmosferę. Wyznajemy zasadę, że zadowolony Pracownik to zadowolony Klient.

Nie chcemy rezygnować z tej ciągłości, doświadczenia i zebranej wiedzy, dlatego pozycje kierownicze zajmują pracownicy z naszych szeregów. To oni znają się najlepiej na tym, co robią i są z nami od samego początku!

Kariera
 

To znacznie więcej niż pewne miejsce pracy

“TYPOWO BREMER-owskie“

Firma BREMER jest świadoma odpowiedzialności socjalnej za pracowników. Jest to odczuwalne także poprzez obecność właściciela i reprezentowanej przez niego filozofii przedsiębiorstwa. Tutaj wszystko opiera się na zasadzie stabilności i wzajemnym szacunku. Jakość warunków pracy podlega równie wysokim wymaganiom, jak jakość działalności przedsiębiorstwa. To właśnie rozumiemy pod pojęciem typowej „kultury BREMER-owskiej“.

ponieważ wszystko się ze sobą łączy

START Z PRZYSZŁOŚCIĄ

Każdy pracownik w BREMER wnosi swój wkład, uczy się swojej pracy i dokładnie wie, co robi. Oznacza to, że osoby ponoszą odpowiedzialność za etapy swojej pracy. Z uwagi na to, że starannie planujemy poszczególne fazy produkcji i dokładnie je uzgadniamy, możemy w możliwie jak najkrótszym czasie reagować na życzenia naszych Klientów.

Rozpocznijcie Państwo swoją inwestycję z naszym zespołem i pozwólcie nam w przyszłości wspólnie urzeczywistniać ciekawe projekty!