KONSTRUKCJE DOPRACOWANE DO PERFEKCJI'

Oferta

(pl) Leistungsübersicht

… nasza paleta usług dla Ciebie

Oferta

BREMER buduje obiekty dla przemysłu i handlu o dowolnie zdefiniowanych parametrach. Nasza paleta usług obejmuje obecnie następujące rodzaje budynków: budynki biurowe, chłodnie, budynki logistyczne, budynki produkcyjne.

100% usług przedsiębiorstwa stanowią obiekty budowlane, które BREMER wykonuje z pozycji generalnego wykonawcy. Dzięki temu Zleceniodawca otrzymuje żądane usługi kompleksowo i z jednego źródła. Inwestorami budowlanymi przedsiębiorstwa BREMER są przede wszystkim dobrze znane marki takie jak Goodman, Hillwood, Panattoni, ProLogis, Raben.
 

Budowanie z nami jest łatwe i komfortowe!

BUDOWANIE Z BREMER

Zaprojektujemy „od zera” budynek na miarę Państwa potrzeb i zgodnie z wymaganiami. Nasi architekci i konstruktorzy przekażą Państwu do akceptacji plany oraz doradzą przy wyborze właściwej koncepcji.                

Dzięki starannie dopracowanym projektom, dbałości o szczegóły oraz wykorzystaniu technologii elementów prefabrykowanych, budujemy w krótkich terminach, umożliwiając naszym Klientom możliwie wczesne rozpoczęcie użytkowania obiektu.

Nasza strategia to: aktywne zarządzanie na każdym etapie inwestycji. Gwarantuje ona przede wszystkim sprawną realizację projektu. Precyzyjnie zaplanowane działania wykluczają przypadkowość zdarzeń i środków. Nie dajemy się zaskoczyć!

Troszczymy się o wszystko w Państwa imieniu!

Gdy budujemy, zadowolenie inwestora jest naszym najwyższym priorytetem. Sukces tej zasady potwierdza wielu naszych Klientów, którzy ponownie nawiązują z nami współpracę.

Na pierwszym miejscu stawiamy sobie wysokie standardy dotyczące absolutnej jakości. Odnosi się to zarówno do produkcji naszych prefabrykatów, jak i naszych usług w zakresie planowania i realizacji budowy. Za tę maksymę dotyczącą jakości ręczą w BREMER menedżerowie i pracownicy firmy w równej mierze: bez względu na to, czy chodzi o precyzję w budowie, doskonałą organizację w przebiegu poszczególnych procesów, profesjonalną i rzetelną konsultację z Klientami lub po prostu o czystość na placu budowy. W szczególności w budownictwie niezawodność i punktualność przyczyniają się znacznie do sukcesu projektu.