Lokalizacje
 Zarząd Polska
 Strategia i wizja
 Filozofia
 Zasada Bremer


Filozofia

BREMER z Paderborn

Każdy, kto skorzysta z naszych usług, zyska niezawodnego partnera na całe życie. Dotyczy to nie tylko inwestorów i podwykonawców, ale również naszych pracowników. Myślami sięgamy daleko w przyszłość - nasze budynki maja niezwykle długi okres eksploatacji, nasi podwykonawcy współpracują z nami przez dekady, rozwój personelu w naszej firmie stanowi jeden z najważniejszych celów. 

Dlatego nie jest przypadkiem, lecz działaniem celowym to, że prawie wszystkie funkcje kierownicze w przedsiębiorstwie obsadzone są przez współpracowników, którzy pracują u nas od wielu lat. Kariera w BREMER to możliwość zawodowego awansu. BREMER gra drużynowo - rzetelnie, po ludzku i trwale.

Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, które stawia na tradycję i ponad 70-letnie doświadczenie w produkcji elementów prefabrykowanych z żelbetu. Czy pod klucz czy stan surowy - sercem budynku pozostaje zawsze masywna konstrukcja doprowadzona do perfekcji w zakładach BREMER. Nasz techniczny know-how utrzymujemy zawsze na najwyższym poziomie rozwoju. Dostarczamy najwyższą jakość i dotrzymujemy terminów.

Tylko w ten sposób osiągniemy główny cel: pełną satysfakcję naszych klientów.