Lokalizacje
 Zarząd Polska
 Strategia i wizja
 Filozofia
 Zasada Bremer


Strategia i wizja

Od ponad 70 lat jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem w budownictwie. Wznosimy budynki o dowolnie zdefiniowanych parametrach. 
Nasza wizja, którą roztaczamy nie tylko na Europę, lecz na cały świat, to ekonomiczne budownictwo oraz międzynarodowa realizacja zleceń dzięki ZASADOM BREMER oraz kluczowym kompetencjom BREMER. 

Naszymi osiągnięciami w zakresie budownictwa chcemy przekonać do siebie wszystkich klientów i osoby zainteresowane. 

Nasza oferta obejmuje budynki logistyczne, centra meblowe, budynki biurowe, hale produkcyjne, markety budowlane, budynki wystawowe i stadiony.

Elementy betonowe prefabrykowane konieczne do wykonania takich projektów budowlanych projektujemy i produkujemy we własnej fabryce. Większość z nich bazuje na naszych własnych konstrukcjach i patentach. 

Możemy pochwalić się ponad 3000 obiektami wykonanymi na czas, dlatego jesteśmy skutecznym partnerem dla klientów z branży przemysłowej i handlowej. Nasza firma posiada wszystkie kwalifikacje konieczne do tworzenia i realizacji zleceń. 

Zatrudniamy kilkuset pracowników, którzy wyróżniają się wysokimi kwalifikacjami w swoich zakresach obowiązków. Każdy nasz obiekt otoczony jest fachową opieką przez dedykowany zespół. 

BREMER wykonuje budynki pod klucz. W trakcie realizacji przejmujemy rolę generalnego wykonawcy. 
Wszystkie obiekty wznosimy zgodnie z najwyższymi standardami jakości, sztuki budowlanej i z gwarantowaną stałą ceną. 

Budujemy innowacyjnie i z postępem, zgodnie z najnowszymi trendami techniki. Jednocześnie przykładamy wagę do istotnych dzisiaj kwestii - energii i środowiska. I nie tylko dlatego BREMER jest wiodącym przedsiębiorstwem, które realizuje projekty budowlane chroniąc jednocześnie zasoby naturalne. 

Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym działamy na terenie całej Europy. Zarządzani jesteśmy centralnie z naszej siedziby w Paderborn. 

Naszym głównym celem jest osiągnięcie najwyższego zadowolenia wszystkich klientów. Jesteśmy partnerem dla naszych inwestorów w trakcie realizacji projektu, ale również przez cały czas eksploatacji wykonanych przez nas obiektów.