Lokalizacje
 Zarząd Polska
 Strategia i wizja
 Filozofia
 Zasada Bremer


Zarząd polska

Partnerstwo i wspólny sukces

Kadra zarządzająca przedsiębiorstwa to mocny zespół, który razem pracuje na sukces firmy. Wolfgang Bremer - szef firmy oraz przewodniczący Rady Nadzorczej, Heinz Hillebrand - Prezes Zarządu, Michael Dufhues oraz Torsten Schuff - Członkowie Zarządu Bremer AG. Zarząd wspierany jest przez Kristoffa Steinke, dyrektora zarządzającego spółki córki w Stuttgarcie Bremer Systembau GmbH. Ich wspólnym celem jest osiągnięcie kluczowego sukcesu dla przedsiębiorstwa BREMER oraz zadowolenia wszystkich pracowników i klientów. Dlatego zarówno Zarząd jak i kierownicy projektów i poszczególnych działów przykładają duża wagę do transparentności i partnerstwa w obrębie przedsiębiorstwa. BREMER to silny zespół, który chce osiągnąć wspólny cel: perfekcyjny budynek odpowiadający potrzebom inwestora.
Piotr Brańka 

Piotr Brańka stoi na czele BREMER Sp. z o. o. od 2013 r., czyli od momentu wznowienia przez BREMER AG działalności w Polsce. 

Jest osobą optymistycznie nastawioną do życia, realizującą konsekwentnie, z niezwykłą rozwagą i spokojem stawiane przed nim cele. To człowiek z zasadami, profesjonalny pod każdym względem. Zarówno w kontaktach z Klientami, jak i pracownikami stawia na szczerość i partnerskie relacje, nie wyzbywając się jednak stanowczości. W sytuacjach problemowych świetnie sprawdza się jako mediator, zawsze dąży do kompromisu.

Jest energiczny, otwarty i skromny. Ceni sobie pracę z ludźmi, szanuje ich zdanie. Dba o dobre relacje z Klientami oraz o atmosferę w pracy.
Lubi działać według planu. Zawsze planuje wszystko w najdrobniejszym szczególe. Dzięki temu trudno jest go zaskoczyć. 
Niestrudzenie dąży do rozwoju krakowskiego oddziału, działając w myśl zasady „rzetelnie, po ludzku i trwale”.