Budynki biurowe
 Centra meblowe
 Prefabrykaty
 Chłodnie
 Budynki logistyczne
 Budynki produkcyjne
 Stadiony
 Hipermarkety


Chłodnie

Projekty chłodni i mroźni wymagają dużej wiedzy i dokładności, od pierwszej koncepcji po uruchomienie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tym wymagającym segmencie, własnemu działowi projektowemu oraz wysokim standardom jakościowym BREMER posiada doskonałe przygotowanie, aby realizować tak kompleksowe przedsięwzięcia. 

Oprócz licznych projektów realizowanych dla znamienitych firm z branży logistyki chłodniczej i dyskontów spożywczych, w roku 2010 BREMER wznosi pierwszą chłodnię w Niemczech z certyfikatem DGNB. 

Konstrukcje z elementów prefabrykowanych BREMER sprawdzają się w chłodniach i mroźniach szczególnie dobrze, ponieważ nasze masywne konstrukcje nośne najlepiej spełniają złożone wymagania w zakresie funkcjonalności, fizyki budowlanej i ochrony przeciwpożarowej. Dodatkowo BREMER zapewnia krótkie terminy realizacji, jedynie 7 miesięcy dla hali chłodniczej o pojemności ok. 10 000 miejsc paletowych. 

Dzięki członkostwu w VDKL- Związku Niemieckich Przedsiębiorstw Chłodniczych i Logistyki Chłodniczej - BREMER jest zawsze blisko najnowszych wydarzeń z branży chłodniczej. Dla naszych klientów jesteśmy zawsze na bieżąco z nowinkami oraz najnowszymi trendami technicznymi i potrafimy wykorzystać je na korzyść inwestorów.