KONSTRUKCJE DOPRACOWANE DO PERFEKCJI'

Lipsk

(pl) CTA Leipzig

BREMER Leipzig GmbH

Od 2013 r. spółka działa w Lipsku jako generalny wykonawca obiektów przemysłowych „pod klucz”. Koncentrujemy się przede wszystkim na Saksonii, Turyngii, Saksonii-Anhalt, Berlinie i Brandenburgii.

Dwie jednostki przedsiębiorstwa, zlokalizowane bezpośrednio w gospodarczej i kulturowej metropolii środkowych Niemczech: spółka BREMER Leipzig GmbH dostarcza kompletne rozwiązania dla budowy gotowej pod klucz, spółka BREMER Betonfertigteile GmbH to jedno z najnowocześniejszych centrów produkcyjnych swojej branży. Oba oddziały grupy przedsiębiorstw BREMER korzystają z logistycznych zalet, gwarantowanych przez krótkie trasy do przylegających krajów związkowych.

(pl) Industriebau mit System

Lipsk
 

Oferta

Dzięki innowacjom i kreatywnym rozwiązaniom systemowym opracowujemy dla naszych inwestorów ekonomiczne i funkcjonalne koncepcje. Zakres naszych usług obejmuje sklepy oferujące wyposażenie wnętrz, centra budowlane, budynki produkcyjne, chłodnie, centra logistyczne, parking i budynki biurowe. Do naszych Klientów należą znaczący inwestorzy budowlani oraz osoby prywatne.

(pl) Schlüsselfertige Gebäude

Nasi inwestorzy cenią zarówno bardzo dobrą osobistą opiekę, jak i bliskość położenia. Aby nasi Klienci mogli skoncentrować się na swojej codziennej działalności, towarzyszymy im na każdym etapie projektu. Wzniesienie budynku gotowego pod klucz od pierwszego projektu, poprzez planowanie wniosków o pozwolenie na budowę i projekty wykonawcze aż do realizacji budowy i uruchomienia odbywa się za pośrednictwem naszych wyspecjalizowanych działów.

Lipsk1
 

(pl) Projektabwicklung

Lipsk2
 

Również po przekazaniu inwestycji nadal służymy naszym Klientom pomocą, oferując własny dział serwisowy. Wysoko zmotywowany i wykształcony zespół pracowników gwarantuje partnerską i terminową realizację projektu, doskonałą jakość w ustalonej, niezmiennej cenie.

DOJAZD DO NAS – BREMER Leipzig GmbH

Kiewer Straße 3
04209 Leipzig
Tel  +49 341 333888-0
Fax +49 341 333888-410
infoleipzig@bremerbau.de